Ish e dashura e Rinianit, pjesë e “Për’puthen” në sezonin e tretë (FOTO LAJM)

Partnerja disa vjeçare e Rinianit u be publike pas disa fotografive që qarkulluan në rrjete sociale.

Por tashmë edhe një ish-partnere tjerët e tij ka dalë në skenë.

Një vajzë shqiptare e cila pretendohet se është ish-partnerja e tij ka marrë pjesë në audicionet e “Për’puthen 3”.

Riniani është takuar me të në audicion dhe duket se ishte një takim i sikletshem nga të dyja palët.

Kujtojmë, se Rinani pas daljes nga “Për’puthen” në emisionin “Express Rozë” kishte treguar se ka gjetur dashurinë e jetës.

 


Shtuar 9.07.2021 18:12