Immobile apo Belotti? Jo! Italia ka Barella si golashënuesin më të mirë momental

Italia fitoi dje me rezultatin 2-1 ndaj Hungarisë dhe autroi i golit të parë ishte mesfushori i Interit, Nicolo Barella.

Barella gjithashtu deri më tani zotëron një rekord interesant. Gjithsej ai ka 8 gola me kombëtaren e Italisë.

Gjatë drejtimit të Roberto Mancinit, asnjë lojtar nuk ka shënuar më shumë se ai në të gjitha ndeshjet./ h.ll/albeu.com

Shtuar 8.06.2022 08:40