“Ik o plaku Mere”, Berisha përplaset me Ballën: Mos harro Sharrën!

Ish-kryeministri Sali Berisha ka replikuar ashpër me kryetarin e grupit të PS-së, Taulant Balla në seancën e sotme plenare.

Berisha e akuzoi Ballën për lidhje me Gentian Sharrën dhe njerëz të tjerë nga bota e krimit.

Nga ana tjetër ky i fundit e cilësoi Berishën si “plaku Mere”.

Replikat:

Berisha- Balles: Mos harro Gentian sharrën

Balla: Të fala non gratës….

Berisha: Mos harro Gentian Sharrën…

Balla: Ik o plaku Mere ik!