I vuri tritolin shtëpisë së Dukës, albeu.com nxjerr pamjet e personit të maskuar (FOTO LAJM)

Mbrëmjen e djeshme një sasi tritoli ka shpërthyer në banesën e kreut të Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka.

Ngjarja ndodhi pas një konflikti të hapur që kishte ky i fundit me kreun e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

Gjatë ditës së djeshme, FSHF zbardhi disa audio-përgjime që Erion Veliaj kishte folur me vartësit e tij mbi kontrollin e sportit.

Ky i fundit u shpreh se i qëndronte të gjithave atyre që kishte thënë dhe sipas tij Duka e ka monopolizuar federatën.

Ndërkohë albeu.com ka zbuluar edhe pamjet e personit që I vendosi tritolin shtëpisë së Dukës./albeu.com/

Shtuar 25.01.2022 12:42