Tritoli në banesën e Armando Dukës, shoqërohen 10 persona! Çfarë fiksuan kamerat (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme ju vendos një sasi tritoli shtëpisë së kreut të Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka.

Duka është ende në vendngjarje edhe mëngjesin e sotëm.

Nga pamjet shihet se tritoli ka shkaktuar një dëmtim të vogël te porta. Sakaq, shiriti i policisë është ende aty. Grupi hetimor ka sekuestruar kamerat e sigurisë dhe ka nisur punën për identifikimin e autorit dhe zbardhjes së plotë të ngjarjes.

Sipas burimeve për albeu.com, kamerat kanë fiksuar një person me kapuç dhe maskë që është afruar pranë murit rrethues në këmbë, ka hedhur lëndën plasëse dhe është larguar me vrap. Janë shoqëruar mbi 10 persona mes tyre edhe të dyshuar për ngjarjen./albeu.com/

Shtuar 25.01.2022 10:17