I hapi llogari false 21-vjeçares në rrjetet sociale, procedohet 30-vjeçari në Gjirokastër

Seksioni për Hetimin e Krimeve Kibernetike referoi materialet në Prokurori ku nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin 30 vjeç, banues në Tepelenë, pasi dyshohet se ka hapur llogari false në rrjetet sociale instagram dhe snapchat, duke i dëmtuar imazhin një 21-vjeçareje

Vijon…


Shtuar 21.06.2024 14:17