Partneri futbollist i bën komplimente në Kuvend deputetes (FOTO LAJM)

Sot (e enjte) me fillim nga ora 10:00 është mbajtur një seancë e Kuvendit në lidhje me organizimin e arsimit në situatën e pandemisë COVID-19 si dhe për ndarjen e mjeteve për pagesën e rrymës në pjesën veriore të Kosovës.

Deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, edhe këtë herë tërhoqi vëmendje të madhe me paraqitjen atraktive.

Aktorja, e zgjedhur për herë të parë si deputete në zgjedhjet e 14 shkurtit, u pa e veshur në një kostum ngjyrë blu.

Pamja glamuroze nuk është anashkaluar edhe nga partneri i saj, futbollisti afrikan, Keith Groeneveld, i cili i bëri komplimente duke shpërndarë një imazh të 41 vjeçares në InstaStory.

“Nuk duhet asnjë fjalë, bos”, ka shkruar ai.

Në seancën e sotme që rezultoi të jetë tensionuese u vënë re edhe disa momente, kur Vasfija për pak sa nuk u rrëzua edhe po ashtu edhe momentin kur Matoshi po bënte ‘selfie’.

Për këtë të fundit, Matoshi bëri një reagim duke thënë se nuk po bënte ‘selfie’, por që po incizonte deputetët e Listës Serbe duke qeshur me situatën në Kuvend.

Adriana dhe Keith  prej afro një viti po shijojnë romancën e tyre të dashurisë.


Shtuar 6.05.2021 21:32