I bie pllaka e mermerit në kokë, humb jetën 67-vjeçari në Shkodër

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Shkodër. Një 67-vjeçari i ka rënë në kokë një gurë mermeri të cilin po e transportonte te varrezat katolike në Vaun e Dejës, dhe për pasojë ka humbur jetën.

Njoftimi i policisë:

Vau i Dejës/ Shkodër

Informacion paraprak: Më datë 07.06.2021, rreth orës 17.00, shtetasi N.Th, 67 vjeç, duke transportuar një pllakë guri për në varrezat katolike të fshatit Shkjezë, Bushat, Vau i Dejes, dyshohet se aksidentalisht është penguar duke i rënë pllaka e mermerit në kokë dhe për pasojë shtetasi N.Th ka humbur jetën.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë  po vijon punën për sqarimin e  plotë të rrethanave të ngjarje./albeu.com

Shtuar 7.06.2021 06:06