EMRI/ Gjendet i pajetë në banesë e tij një person në Lezhë

Fatos Zeqiri, 46 vjeç, është gjetur pa shenja jete në banesë. Mësohet se viktima jetonte vetëm në një banesë me qira.

Dyshohet se ka ndërruar jetë tri ditë më parë.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i Policisë:

Lezhë / Informacion paraprak

Në lagjen “Varosh” në Lezhë, në një banesë, është gjetur pa shenja jete shtetasi F.Z. 46 vjeç, banues në Fier.

Nga kqyrja paraprake e vendit të ngjarjes, dyshohet të jetë vetëvarur.

Trupi i tij po dërgohet në Morgun e Spitalit Rajonal Lezhë për ekzaminime të mëtejshme.

Grupi hetimor vazhdon veprimet hetimore për zbardhjen e plotë të shkaqeve dhe rrethanave të ngjarjes./albeu.com