Frika juaj më e madhe sipas shenjës së horoskopit

Secila shenjë  e horoskopit ka fobitë e veta. Kështu që sot  do të shohim në detaje se cila është frika më e madhe e secilës shenjë, sipas astrologëve.

Dashi ka frikë nga humbja dhe dështimi.

Demi ka  marrëdhënie shumë të ngushtë me miqtë e  dhe as nuk mundet ta imagjinojë jetën e tij pa shoqëri.

Binjakët kanë frikë të vazhdueshme se nga momenti në moment do iu zbulohen sekretet.

Gaforrja ka frikë nga tradhtia.

Luani ka frikë të dalë vetëm, prandaj dhe dëshiron të jetë gjithmonë i shoqëruar.

Virgjëresha i urren situatat e paplanifikuara.

Peshorja ka frikë të bëjë hapin e parë, në përgjithësi ka frike fillimet e reja.

Akrepi ka fobi vetminë.

Shigjetari ka frikë nga mungesa e vëmendjes.

Bricjapi ndihet mirë vetëm kur është plotësisht i fuqishëm.

Ujori, makthi i tij më i madh është të jetë i “izoluar” në një marrëdhënie toksike.

Peshqit duan të jenë gjithmonë pozitivë, nuk i durojnë situatat stresuese dhe kaotike.

 


Shtuar 7.07.2021 19:49