Fat më të keq nuk ka, sa herë shkon për të parë me djalin e tij CR7, portugezi nuk luan

Ëndrra e një djali për të parë heroin e tij Cristiano Ronaldo të luajë është penguar tre herë, dhe i kushtoi babait të tij 3,250 £.

Dyshja e vendosur duroi një hat-trick të dhimbjes në ofertën e tyre.

Sa herë që Chris Broome, bleu bileta për vete dhe djalin Zac, ylli portugez, i famshëm për festimet e golave të tij “Siu” , është dëmtuar ose është ulur në stol.

Në vitin 2020 ai pagoi 1,550 £ për të parë Ron në Juventus, por asi ishte i jashtë ekipit.

Në mars, Chris shpenzoi 1500 £ për mikpritjen dhe hotelet për derbin e Manchesterit, të cilin Ronaldo, e humbi për shkak të dëmtimit.

Dhe pavarësisht biletave falas për Man Utd kundër Leicester të shtunën, Ronaldo mungoi sërish.

Chris, nga Yatton, Somerset, tha: “Kjo kushton një krah dhe një këmbë.

“I kam premtuar Zakut se do ta çoj për të parë Ronaldon të luajë, kështu që do ta bëj deri në momentin kur ai të futet në fushë”./ h.ll/albeu.com


Shtuar 5.04.2022 14:36