Është ndarë nga Harris? Amadea i jep fund dilemës

Me përfundimin e spektaklit “Love Island”, disa çifte të krijuara brenda vilës u përfolën për ndarje.

Një ndër çiftet ishte edhe Amadea-Haris, për të cilët u tha se i kishin dhënë fund romancës.

Shkak u bë fshirja e fotove të tyre së bashku dhe largimi i Harisit drejt Anglisë. Lidhur me lajmet ka reaguar vetë Amadea e cila ka shpërndarë në Instagram një foto me të dashurin e saj.

Kështu ajo i ka thënë fund thashethemeve dhe ka mohuar zërat për ndarje.

/albeu.com


Shtuar 16.11.2023 14:15