Einxhel merr propozimin për martesë nga Dj Dagz (VIDEO)

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz pritet që bëhen prindër shumë shpejt. Ata do të bekohen me një djalë dhe tashmë po shijojnë momentin më të lumtur të jetës.

Së fundmi, moderatorja ka mbledhur shoqërinë e saj për të festuar Babyshowrin e saj.

Por DJ Dagz i ka bërë edhe një surprizë tjetër moderatores.

Ajo ka marrë propozimin për martesë në ditën e saj më të lumtur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Einxhel Shkira (@einxhel_shkira)

Kujtojmë se çifti ka krijuar lidhjen brenda shtëpisë së Big Brother dhe dashuria e tyre ka vazhduar edhe jashtë.

Einxhel organizuar një super festë me tullumbace, zbukurime dhe detaje tepër të bukura. E veshur me një fustan bojëqielli, Einxheli ka ftuar motrën e Dagz, disa ish-banore të “Big Brother Albania”, si Antonela Berisha, Monika Lubonja apo moderatorja Aulona Musta./albeu.com


Shtuar 26.11.2022 19:35