E rëndë në Shëngjin/ Ra nga lartësia e pallatit që po ndërtohej, humb jetën punëtori

Mëngjesin e sotëm, një punëtor ndërtimi teksa po punonte në një pallat në Shëngjin, ka rënë nga lartësia, e si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë .

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet në lidhje me këtë aksident në punë, ku fatkeqësisht ndërroi jetë një punëtor, i cili ende nuk është identifikuar.

Lajmi në përditësim…


Shtuar 9.05.2024 09:21