E pazakontë, Tirana zbardhet nga breshëri (FOTO LAJM)

Reshje të dendura shiu dhe breshëri kanë pushtuar Tiranën pasditen e sotme.

Zona e Fresk- Dajt është përfshirë nga rreshje breshëri.

Edhe pse mëngjesi i sotëm nisi me diell, mesdita ka kthyer gjithçka përmbys. Deri më tani nuk ka asnjë raportim për dëme materiale./albeu.com

 

Shtuar 1.05.2022 16:28