E papritur, Luizi heq nga Instagrami shokët e tij

E papritur, Luizi heq nga Instagrami shokët e tij

Në instagramin e Luizit është vënë re që këngëtari ka hequr nga lista e personave që ndjek shokët e tij të ngushtë Marion dhe Jonin.

Një gjë e tillë ka ndodhur dhe me Meridian Ramcaj, i cili është cilësuar si një prej personave që mbëshetën faktin e marrjes nën menaxhim të figurës së këngëtarit nga TCH.

Nuk dihet ende cfarë qëndron pas kësaj, nëse ka një krisje mes miqve apo nëse Luizi ka mësuar dicka që si ka pëlqyer jashtë./Albeu.com.


Shtuar 9.05.2023 20:45