“E kam dash fort”, Luizi: Olta për mua ka qenë e keqja e domosdoshme

Luizi ka përshtypjet më të mira për Oltën. Gjatë intervistës për Top Albania Radio në Big Brother Vip, Luizi tha se e ka dashur shumë Oltën gjatë qendrimit të saj në shtëpi.

Ai tha se Olota ka qenë e keqja e domosdoshme në shtëpinë e Big Brother Vip

Luizi:Olta për mua ka qenë e keqja e domosdoshme. Kisha një pol ku shpërtheja, ku sulmoja, ku kisha frikë. E kam dash fort, sinqerisht. Kam kërkuar në dhomën e rrëfimit që mos të largohet. Kur ka dalë te dera i kam kërkuar falje Oltës dhe Dorit.

Kujtojmë se dhe Olta nga ana e saj pasi ka dalë nga shtëpia ka shprehur mendime positive për Luizin.

 

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

/albeu.com/