Yuri Kim takon drejtorin e ri të Policisë së Shtetit

Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka zhvilluar këtë të enjte një takim me drejtorin e Policisë së Shtetit Gledis Nano.

Takimi mes të dyve ka zgjatur për afro 30 minuta.

Ky është takimi i parë mes Kim dhe Nanos, që pas zyrtarizimit në detyrë.

Takimi i tyre ka nisur në orën 10:30 ndërkohë që pritet dhe mesazhi i Kim për diskutimet e tyre.

 


Shtuar 4.11.2021 11:17