U vra dhe u hodh në rezervuar, Fridman Xhaferraj u mbajt 4 ditë para vrasjes nga autorët

Janë zbardhur detaje të reja nga vrasja e të riut në Korçë, të riut nga Lushnja, Fridman Xhaferraj.

I riu u gjet i mbytur në një rezervuar në Korçë.

Burimet bëjnë me dije se i riu ka qenë prej 4 ditësh me autorët, dhe sipas ekspertizës është torturuar gjë e cila ka shkaktuar edhe vdekjen.

Pas vrasjes, dyshohet se trupi i të riut është hedhur në rezervuar për të fshehur krimin. /albeu.com/

 

 


Shtuar 15.06.2021 10:28