Plas në Korçë! Sherr mes PS e PD, demokratët marrin vulat e largohen

Një tjetër incident ka ndodhur gjatë zgjedhjeve të cilat po mbahen në të gjithë vendin nga ora 07:00 e mëngjesit.

Në Libonik të Korçës ka rreth 1 ore qe është pezulluar votimi, urdhër nga KQZ.

Sipas burimeve bëhet me dije që ka pasur debate midis komisionerëve të PS dhe PD, këta të fundit me pretendimin se administrata e bashkisë është jashtë për presion kanë marrë vulat dhe janë larguar.

Bëhet fjalë për qendrën e votimit 3822,3813. Pritet vendim i KQZ. /albeu.com/

 


Shtuar 25.04.2021 10:58