Formacionet zyrtare: Reali nuk guxon të gabojë ndaj Bilbaos

Real Madrid luan në transfertë ndaj Bilbaos. Los Blancos janë 2 pikë larg kreut që mbahet nga Atl Madrid dhe sot nuk ju lejohet hap fals.

Formacionet zyrtare;

Athletic Bilbao: Simon, De Marcos, Yeray Martinez, Balenziaga, Berenguer, Garcia, Vengedor, Morcillo, Williams, Sanget.

Real Madrid: Courtois, Militao, Nacho, Benzema, Modric, Casemiro, Valverde, Odriozola, Vinicius, Rodrygo, Miguel.

Shtuar 16.05.2021 17:48