E FUNDIT/ Escobar mbërrin në Kryeministri (FOTO LAJM)

Zyrtari i lartë amerikan, Gabriel Escobar, ka mbërritur në minutat e fundit në Kryeministri.

Escobar pritet të takohet me kryeministrin shqiptar Edi Rama, i cili do të jetë edhe takomi i tij i fundit në Tiranë.

Kujtojmë se më parë ai takoi edhe kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Bashëa dhe ministren për Europën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka./albeu.com/


Shtuar 9.12.2021 16:57