Dosja e Rezart Taçit, merret në pyetje edhe Presidenti i vendit

Hetimet për Rezart Taçin janë shtrirë edhe në Malin e Zi, aty ku do të merret në pyetje edhe presidenti Milo Gjukanoviç.

Dosja do të hetohet edhe në Malin e zi pasi gjatë hetimeve ka dalë edhe emri i Presidentit Milo Gjukanoviç.

Presidenti ka mohuar akuzat por ka shprehur gadishmërinë për tju përgjigjur ftesës së drejtësisë dhe hetimit. /albeu.com/

 

 


Shtuar 19.11.2021 10:30