Burri tenton të vrasë gruan, e var në litar

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur sot në Rrogozhinë. Pas një sherri në familje, K.Lika, 40 vjeç, ka tentuar të vrasë gruan e tij duke e varur në litar.

Fatmirësisht gruaja, 35-vjeç, ka mundur të shpëtojë.

Mësohet se 40-vjeçari ka pasur konflikte të vazhdueshme me gruan e tij, dhe kishte vetëm 5 muaj që ishte liruar nga burgu./albeu.com

Vijon…


Shtuar 2.07.2021 18:23

Tags: ,