Aksident i rëndë në Lezhë! Benzit i del para kamionçina, “ngatërron” rrugën dhe përplaset me fuçitë (VIDEO)

Dy automjete një mjet tip “Benz” me një kamionçine janë përplasur më njëra-tjetrën, në Milot.

Sipas burimeve në vendngjarje bëhet me dije se njëri nga drejtuesit është transportuar në spitalin e Traumës në Tiranë. Ai ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Drejtuesi i Benzit, duke u munduar të shmangë një aksident me kamionçinën, ka marrë para disa fuçi që ndodheshin në anë të rrugës./albeu.com/


Shtuar 17.11.2021 18:48