Dua u nda nga Romain për një mashkull tjetër? Kapet “mat” me këngëtarin

Ashtu papritur, një ditë më parë morëm vesh se ylli shqiptar Dua Lipa i ka dhënë fund romancës me regjisorin Romain Gavras, pas 8 muajsh lidhje.

Ishte ‘The Sun’ e cila bëri të ditur lajmin nga burime të afërta me ish-çiftin. Ndërsa në rrjet po qarkullojnë thashetheme se artistja ka nisur një romancë të re me këngëtarin dhe tekstshkruesin, Omar Apollo. Fansat e Duas mendojnë se dyshja po kalojnë shumë kohë bashkë.

Dyshimet kanë lindur nga disa fotografi të dyshes, ku shfaqen duke u larguar bashkë nga aftër party i Balenciaga-s. Nga pamjet dyshja duken të buzëqeshur ndërsa kujtojmë se më herët Apollo ka deklaruar se është homoseksual.


Shtuar 4.12.2023 17:11

Tags: