Disa metra larg bregdetit, shfaqet peshkaqeni në Drimadhë (VIDEO)

Në Drimadhë të Vlorë ka peshkaqenë dhe ata ndodhen shumë pranë bregdetit.

JOQ ka publikuar një video ku shihet një peshkaqen i vogël  disa metra larg bregdetit të Drimadhës në Vlorë.

Shihni pamjet më poshtë./albeu.com

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)


Shtuar 8.09.2021 14:43