Digjet një makinë e parkuar në Durrës, dyshimet e para

Një mjet në Durrës, që ndodhej e parkuara para shtëpisë së pronarit të saj, është përfshirë nga flakët në pjesën e motorit. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.17 dhe dyshohet se shkak është bërë shkëndija elektrike

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po sekuestron kamerat e sigurisë.

Nga hetimet paraprake, pronari i mjetit rezulton pa precedent./albeu.com

Shtuar 21.01.2022 09:54