Dhunonte nënën, arrestohet 21-vjeçari në Elbasan

Policia ka vënë në pranga një 21-vjeçar në Elbasan për dhunë në familje. I riu dhunonte fizikisht dhe psikologjike nënë e tij.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Elbasan, arrestuan në flagrancë shtetasin E. Z., 21 vjeç , banues  në Elbasan, për veprën penale ” Dhuna në familje” , pasi ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj nënës së tij”, njofton policia./albeu.com

 


Shtuar 9.10.2022 09:48