Dhunoi nënën dhe bashkëshorten, arrestohet 30-vjeçari në Shkodër

Policia e Shkodrës, ka vënë në pranga një 30-vjeçar në Shkodër, pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë në familje.

Sipa uniformave blu, i riu është banues në fshatin Guci e Re.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Shkodër, për veprime të mëtejshme.

Njoftimi: 

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Shkodër arrestuan shtetasin K. T., 30 vjeç, banues në fshatin Guci e Re, pasi ka ushtruar dhunë ndaj nënës dhe bashkëshortes së tij.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Shkodër, për veprime të mëtejshme”.


Shtuar 18.01.2024 11:07