Detyroi të miturin të vidhte në një lokal, arrestohet 42-vjeçari në Tiranë

Policia ka arrestuar një 42-vjeçar në Tiranë pasi ka shtyrë një shtetas të mitur, për të vjedhë një lokal.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 1 bënë kapjen dhe ndalimin e shtetasit E. Z., 42 vjeç, i shpallur në kërkim për veprat penale “Vjedhja” dhe “Shtyrja e të miturit në krim”. Ky shtetas ka shtyrë një shtetas të mitur 14 vjeç, për të vjedhur një lokal”, thuhet në njoftimin e policisë./albeu.com


Shtuar 5.01.2022 12:01