CR7 harron zhgënjimin ndaj Milanit, së bashku me Agnellin vizitojnë Ferrarin (FOTO LAJM)

Cristiano Ronaldo dhe Andrea Agnelli kanë vizituar fabrikën e Ferrarit një ditë pas humbjes ndaj Milanit ku numri 7 zhilloi një ndeshje të dobët, shkruan Albeu.com.

Të udhëhequr nga John Elkann, portugezi, një adhurues i shkëlqyeshëm i makinave luksoze, i ka lejuar vetes disa orë kohë të lirë pas një ndeshje të shëmtuar të dielën në mbrëmje kundër Milanit.

Exor është kompani e drejtuar nga familja e Agnellit, se bashku me kompanitë e tjera, si Juventus dhe Ferrari. Sipas Calciomercato, Ronaldo edhe bleu një Ferrari.

Megjithatë shumë tifozë nuk e kanë pritur mirë vizitën e CR7, teksa bëjnë thirrje që në këto raste, do të ishte e përshtatshme të përqendroheshin në fushë dhe në përgatitje, megjithatë ka dhe të tjerë që mendojnë ndryshe teksa besojnë se shkëputja nga presionet e kampionatit mund të ndihmojë për të përballuar më mirë tre sezonet e fundit sfidat dhe finalen e Kupës së Italisë. /albeu.com/


Shtuar 10.05.2021 21:41