Çfarë po ndodh në Etihad? Aston Villa shënon sërish, po bllokohet dhe Liverpool (VIDEO)

Në Angli po ndodh ajo që askush nuk do ta besonte.

Aston Villa ka dyishuar shifrat përballë Man City duke i hequr kësaj të fundit titullin deri më tani.

Megjithatë gafë po bën edhe Liverpool që nuk po fiton ndaj Wolves me rezultatin 1-1.

Kanë mbetur edhe 15 minuta nga fundi. /albeu.com/

Shtuar 22.05.2022 18:33