Braçe dhe Balla nisin nga Divjaka “rilindjen” e PS (FOTO LAJM)

Ish-zëvendës kryeministri, Erion Braçe dhe kreu i Grupit Parlamentar Socialist, Taulant Balla, kanë nisur nga Divjaka një tur takimesh me bazën socialiste për rinovimin e strukturave.

Takimi bëhet në kuadër të hapjes dhe bashkimit të Partisë Socialiste dhe për afrimin e njerëzve të rinj.

Postimi i Braçes:

E NISIM NGA E PARA, NGA A-ja!

Analize per te ndryshuar,

ndryshojme per tu hapur dhe bashkuar!

FITORET VLEJNE PER KETE!


Shtuar 24.09.2021 17:19