Grushta e shkelma, gruaja i bën “zborin” burrit në sy të miqve (VIDEO)

Një debat mes një çifti duket se ka degraduar duke u shëndrruar në një arenë grushtash dhe shuplakash.

Në Ataturk, Turqi, një grua ka nisur të debatojë me burrin e saj në prani të një çifti miqsh, por më pas ka filluar ta godasë me shkelma dhe grushta.

Siç shihet në videon e mëposhtme, gruaja nuk kursehet aspak pavarësisht se aty ndodhen dhe njerëz të tjerë, ndërkohë miqtë mundohen t’i ndajnë.


Shtuar 24.07.2021 18:36