Bora po e pret jashtë, Donaldi harron “premtimin” dhe flirton hapur me Beatrix (VIDEO)

Raporti i Donaldit me Beatrixin ka filluar të komentohet shumë në rrjet. Veprimet e tyre kundrejt njëri-tjetrit duken si flirtime.

Dyshja janë pothuajse gjithë kohës pranë njëri-tjetrit, duke biseduar e duke u prekur në shenjë flirtimi. Vetëm së fundmi Donaldi e ka kapur Beatrixin nga duart, ndërsa kjo e fundit e ka bërë me majonez te krahu.

Kujtojmë se afrimiteti i tyre është komentuar shumë dhe nga banorët, madje ditën e djeshme Antonela iu tha “pëlqeheni ju të dy”.


Shtuar 28.11.2021 12:38