Bie nga lartësia e pallatit ku punonte, humb jetën 35-vjeçari në Tiranë

Një ngjarje e rëndë është regjistruar paraditen e kësaj të shtune në Tiranë. Në afërsi të sheshit “Shqiponja”, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia e pallatit ku ishte duke punuar dhe për pasojë ka ndërruar jetë shtetasi R. H., 35 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./albeu.com


Shtuar 25.12.2021 11:37