Bie nga kati i tretë i pallatit 54-vjeçarja në Fier

Një 54 vjeçare ka rënë aksidentalisht nga kati i tretë i një pallati.

Lagjia ka ndodhur rreth orës  19:40, në lagjen “8 Shkurti”, Fier.

Sipas policisë ngjarja dyshohet se është aksidentale.

Shtetasja T. B.  ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes./Albeu.com/


Shtuar 27.04.2023 20:48