BDI nis festën në Dibër (VIDEO)

Bashkimi Demokratik për Integrim tashmë ka nisur festën në Dibër, ku sot qytetarët votuan në raundin e dytë të zgjedhjeve lokale.

Në garë ishin kandidatit i BDI-së, Hekuran Duka dhe kandidatit i Aleancës për Shqiptarët, Bekim Pocesta.

Komisioni Shtetërorë Zgjedhorë ende nuk ka publikuar rezulateT, mirëpo në rrjette sociale janë publikuar video ku shihet se dega e BDI-së në Dibër tashmë ka nisur festën.


Shtuar 14.11.2021 20:42

Tags: , ,