BDI fiton bindshëm dhe në Bogovinë (FOTO LAJM)

Bashkimi Demokratik ka shpallur fitore në raundin e parë edhe në Bogovinë më rezultat të thellë kundrejt kandidatëve tjerë.

Të nderuar qytetarë të komunës së Bogovinës, si gjithmonë keni ditur të vlersoni drejtë.
Një rikthim shumë bindës, me një fitore kaq të madhe prej 4️⃣9️⃣1️⃣3️⃣ votash!

E falenderjomë çdo njërin nga ju që kontribuuat që bashkërisht sonte të festojmë një fitore madhështore për komunën e Bogovinës!
Ju faleminderit nga zemra.

Rezultati final:
BDI-4913
ASH-AA -2864
Besa-2068
PDSH-290
Me respekt,
Shtabi komunal BDI-Bogovinë