Barcelona e madhe për Sevillan, Lewandowski gjen sërish rrjetën (VIDEO)

Barcelona nuk fal. Katalanasit kanë mposhtur 0-3 në transfertë Sevillan.

Golat për skuadrën e Xavit u realizuan nga Raphina 21′, Lewandowski dhe Garcia 50′.

Me këtë fitore Barcelona mban vendin e 2 me 10 pikë, 2 më pak se Reali kryesues. /albeu.com/

 

50′ 0 – 3 Eric Garcia

36′ 0 – 2 Robert Lewandowski Assist: J. Kounde

21′ 0 – 1 Raphinha Assist: O. Dembele

 


Shtuar 3.09.2022 22:48