Atentat me armë zjarri në Don Bosko, tre të plagosur! Raportohet edhe për viktima

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur para pak minutave në Don Bosko.

albeu.com raporton se si pasojë e të shtënave, tre persona kanë mbetur të plagosur dhe dyshohet edhe për viktima.

Ndërkohë nuk ka informacion të plotë rreth rrethanave të ngjarjes, ndërkohë pritet reagimi i policisë për më shumë detaje./albeu.com/