Aksident tragjik në Tiranë, ndërron jetë në vend 33-vjeçari

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Tiranë. Aksidenti ka ndodhur në orët e mesnatës dhe ka ndërruar jetë një 33 vjeçar. Burimet zyrtare bëjnë me dije se shtetasi Redi Karreci, 33 vjeç ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga, dhe për pasojë ka ndërruar jetë në vendngjarje.

NJOFTIMI I POLICISË:

Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës 01:30, në rrugën “Sulejman Delvina” shtetasi R. K., 33 vjeç ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga, dhe për pasojë ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. /albeu.com/

 

Shtuar 17.05.2021 08:05