Aksident në Lezhë-Shkodër, kamionçina përplaset me një “Audi”

Paraditen e kësaj të marte, në aksion Lezhë-Shkodër, ka ndodhur një aksident.

Burime për AlbEu bëjnë me dije se aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur ura e Muratit në Balldre, ku një mjet tip kamionçinë është përplasur me një automjet tip Audi.

Ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar, ndërkohë policia ka nisur në vendngjarje për hetimin dhe zbardhjen e rrethanave të aksidentit./albeu.com