Aksident me pasojë vdekje në Maqedoni (FOTO LAJM)

Një aksident ka ndodhur pak më parë në fshatin Batincë të Maqedonisë.

Alsat mëson se një person i moshës 50 vjeçare ka humbur jetën në vendngjarje.

Policia është në vendngjarje dhe po heton rastin.
Shkak i aksidentit është rruga e ngushtë dhe pa ndriçim. /albeu.com/

 

 


Shtuar 15.12.2021 22:31