35 vjeçari në Tiranë dhunon nënën dhe babain

Blutë e kryeqytetit kanë arrestuar një 35 vjeçar i cili ka dhunuar prindërit e tij.

“Nga specialistet për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Kavajë u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit H. T., 35 vjeç, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj babit dhe nënës së tij”, njofton policia.

Materialet iu referuan Prokurorisë, për veprime të metejshme.


Shtuar 14.07.2021 11:27