EMRI/ 19-vjeçarja humbi jetën në aksident, dalin pamjet nga vendngjarja (VIDEO)

Mbrëmë vonë një aksident i rëndë ndodhi në ByPassin e Fierit. Një automjet tip “Benz” dol inga rruga dhe për pasojë hubi jetën drejtuesja Xhesika Mjekra, 19 vjeçe, banuese në Tiranë.

Gjithashtu nga aksidenti mbeti i dëmtuar pasagjari në automjet, shtetasi Sabri Xherimeja, 21 vjeç, i cili ndodhet në spitalin e Fierit nën kujdesin e mjekëve.

Më poshtë albeu.com ju sjell pamjet nga vendngjarja e aksidentit tragjik./albeu.com


Shtuar 28.07.2021 08:24

Tags: ,