Të pasme “bombastike”, Majlinda Zeka nuk ndalet me foto provokuese (FOTO LAJM)

Majlinda Zeka kohet e fundit është shfaqur mjaft aktive në rrjetet sociale.

Ajo që e dallon më shumë Majlinden, janë format perfekete sidmos të pasmet e saj.

Edhe këtë herë, në fustanin e bardhë dhe të ngushtë Majlinda befason me të pasmet e saj. /albeu.com/


Shtuar 22.07.2021 19:26