“Mos prek ku nuk duhet”, Fifi ngacmon Granitin në vende intime para kamerave (VIDEO)

Këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur si Fifi deklaroi se ka ende pëlqim për Granit Canën, edhe pse ish-futbollisti i tha që e sheh vetëm si shoqe dhe jo si të dashur. Gjatë bisedës me Sabianin në oborrin e shtëpisë, artistja tha se nuk ka më ndjenja për të, por pëlqimin nuk e heq dot me “një kërcitje gishtash”

Mirëpo, duket se Fifi po insiston që ta bëjë për vete Granitin dhe me prekje. Dyshja po qëndronin të ulur në karrige ballë për ballë e në një moment Fifi i ngre këmbët dhe i mbështet tek prehri i Granitit. Sikur kjo të mos mjaftonte, këngëtarja nisi ta fërkojë tek organi gjenital.

Për një moment të dy po shiheshin në sy pa folur dhe Graniti nuk reagoi keq ndaj këtij veprimi, madje ish-futbollisti vazhdoi bisedën duke qeshur me Fifin.

Graniti: Mos më prek ku s’duhet
Fifi: Ktu s’ke kurgjë
Fifi: Po ti mke shoqe
Graniti: Po shoqja nuk prek aty
Fifi: Po une po prek në bark
Graniti: të shohin kamerat
Fifi: Kamerat e dunë shumë mirë ku është ai vendi


Shtuar 26.10.2021 14:51