Mediat italiane shkruajnë për bashkëshorten e Granit Xhakës (FOTO LAJM)

Granit Xhaka mund të jetë transferimi i parë i Romës gjatë afatit kalimtar të verës.

Ylli nga Kosova kërkohet me ngulm nga jose Mourinho që dëshiron ta përforcojë repartin e mesfushës.

Një transferim i mundshëm i Xhakës te Roma, ka bërë që mediat rozë në Itali të merren edhe me familjen e tij.

Gazeta e madhe italiane, Corriere dello Sport ka shkruar për bashkëshortën e Granitit, Leonitën e cila është mjaftë e bukur dhe njëherit edhe aktive në rrjetet sociale, raporton gazeta Olle.

“Leonita është gruaja e mesfushorit të ardhshëm të Romës, Granitit. Ajo poston shumë foto në Instagram së bashku me bashkëshortin e saj dhe fëmijët. Ajo është gati për të jetuar në Romë”, ka shkruar CDS.

Më poshtë keni disa foto të Leonit së bashku me Granitin dhe fëmijë.

 


Shtuar 1.07.2021 10:19